ZZG W POLSCE KWK "CHWAŁOWICE"

Twój Związek Zawodowy

Łączy nas wiele i razem walczymy o wspólne sprawy

Łączy nas wiele i razem walczymy o wspólne sprawy

ZZG w Polsce KWK "Chwałowice"

Jesteśmy jedną z największych organizacji związkowych w branży górniczej

Razem z nami przeżyjesz piękne chwile

Razem z nami przeżyjesz piękne chwile

Przyłącz się do nas

Możesz brać udział w licznych masowych imprezach integracyjnych

Wspólnie osiągniemy założone cele

Wspólnie osiągniemy założone cele

bezpłatne szkolenia dla członków związku

Masz możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń, które wykorzystasz nie tylko w pracy

Jesteśmy dla wszystkich!

Jesteśmy dla wszystkich!

Jesteśmy jedną wielką rodziną

Jesteśmy organizacją, która będzie Cię reprezentować na szczeblu krajowym

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

Górnictwo: unikalny system benefitów w PGG

benefit portal mdPolska Grupa Górnicza uruchamia program PGG Family. To system benefitów dla pracowników spółki i ich rodzin. Cel to związanie pracowników z firmą i pokazanie się jako dobry, dbający o ludzi pracodawca.

- Celem programu jest zorganizowanie dla pracowników PGG i ich rodzin możliwości korzystania z powszechnych, najbardziej dostępnych dóbr, ale w sposób tańszy. Chcemy, by pracownicy PGG poczuli pozytywny przekaz wynikający z tego, że pracują w jednej z największych w Polsce firm - mówił prezes Tomasz Rogala podczas konferencji w siedzibie spółki.

Kopalnie spółki są zlokalizowane w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Gliwicach, Bieruniu, Rybniku i Łaziskach Górnych. To w sumie jest 19 zakładów produkcyjnych, które zatrudniają 43 tys. osób (w tym 39 tys. mężczyzn). Z kolei szacowany potencjał konsumentów wynosi już około 200 tys. osób. Są to nie tylko górnicy, ale także ich rodziny.

- Program ma się rozrastać i mają do niego dołączać kolejni partnerzy. Docelowo może ich być nawet kilkunastu. Przede wszystkim chodzi nam o to, by nasi pracownicy mogli za pewne produkty zapłacić mniej niż inne osoby - podkreśla Tomasz Rogala, prezes PGG.

Ci partnerzy to: PKN Orlen, PZU, Intersport i MyBenefit. W przypadku Orlenu chodzi o rabaty na zakup paliwa i np. na myjnię. PZU planuje poszerzenie pakietu usług o nowe, związane z klubem PZU Pomoc, żeby dopasować programy do potrzeb konkretnego pracownika. Chodzi m.in. o rabaty na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, możliwość startu w konkursach.

Pomyślano także o osobach uprawiających sport.

- Takich osób jest coraz więcej, można o nich przeczytać m.in. w Magazynie PGG. W ogóle pracownicy młodzi stanowią większość naszej załogi. Z myślą o nich pomyśleliśmy o zniżkach na zakup różnego rodzaju sprzętu sportowego, czy ubrań - podkreślił prezes Rogala.

Iwona Książek, z Intersport Polska SA podkreśliła, że firma oferuje dobry jakościowo sprzęt.

- Przygotowaliśmy dedykowaną pracownikom PGG stronę internetową. Można na niej zapoznać się z produktami na które będą rabaty 5 i 10 proc. - poinformowała Książek.

Jarosław Komorowski, prezes MyBenefit, wyjaśnił, że dzięki karcie górnicy i ich rodziny będą mogli np. kupić tańsze bilety do kina, czy na koncert.

- Tańsze usługi nasi pracownicy i ich rodziny będą mogli nabywać w takich obszarach jak transport, ubezpieczenia, zakupy i rozrywka - podkreślił Tomasz Rogala, dodając, że lista zniżek i firm współpracujących będzie się z czasem rozrastać.

źródło: nettg.pl, autor: AMC, fot.: Maciej Dorosiński

Opieka prawna

Reklama

Dziś w mediach

lokalny-bazar.pl