ZZG W POLSCE KWK "CHWAŁOWICE"

Twój Związek Zawodowy

Łączy nas wiele i razem walczymy o wspólne sprawy

Łączy nas wiele i razem walczymy o wspólne sprawy

ZZG w Polsce KWK "Chwałowice"

Jesteśmy jedną z największych organizacji związkowych w branży górniczej

Razem z nami przeżyjesz piękne chwile

Razem z nami przeżyjesz piękne chwile

Przyłącz się do nas

Możesz brać udział w licznych masowych imprezach integracyjnych

Wspólnie osiągniemy założone cele

Wspólnie osiągniemy założone cele

bezpłatne szkolenia dla członków związku

Masz możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń, które wykorzystasz nie tylko w pracy

Jesteśmy dla wszystkich!

Jesteśmy dla wszystkich!

Jesteśmy jedną wielką rodziną

Jesteśmy organizacją, która będzie Cię reprezentować na szczeblu krajowym

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Blogosfera

"...czy nam postawią z litości chociaż nad grobem krzyż..."

cmentarzPrzejeżdżałam obok niego setki razy, myśląc zawsze, jak bardzo jest smutny i opuszczony. Nie wiedziałam, że aż tak... Raz do roku, w okolicy Wszystkich Świętych, coś się na nim dzieje.

Więcej...

Moja wycieczka do miasta śmierci

muertas juarezByć może emocje, towarzyszące mi podczas oglądania filmu „Miasto śmierci”, nie byłyby tak intensywne, gdyby nie fakt, że w 1997 roku spędziłam w tym mieście kilka godzin. Perspektywa 16 lat zrobiła swoje, skutecznie zamazując realność tamtych wydarzeń, kiedy to we wrześniu 1997 roku razem z łotewską koleżanką, wynajęłyśmy kierowcę i przekraczając granicę amerykańsko-meksykańską znalazłyśmy się w jednym z najniebezpieczniejszych miast świata – Juarez!


Więcej...

Motyl i skafander

motylZespół zamknięcia - stan, w którym pacjent jest w pełni przytomny i świadomy, lecz nie może się ruszyć, gdyż całe jego ciało jest sparaliżowane. Jedynym sposobem porozumiewania się chorego jest mruganie powiekami i poruszanie oczami

Więcej...

Jestem potencjalnym mordercą

mordercaJakiś czas temu wybraliśmy się całą rodziną na spacer do lasu. Typowa dwa+dwa. Niedziela. Cisza, śpiew ptaków, szum wiatru. Spacery do lasu wydawać by się mogły bezpieczną formą spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Oazą ciszy i spokoju. W końcu gdzie, jak gdzie, ale w lesie to tylko cisza i spokój. I bezpieczeństwo. Żadnych bandziorów, żadnej agresji. Tylko my i przyroda. Ewentualnie zbieracze grzybów.

Więcej...

"W stepie szerokim..."

Kamieniec Podolski 11Kamieniec Podolski, „Brama Polski” i symbol przedmurza chrześcijaństwa w Europie, charakteryzuje się długimi i burzliwymi dziejami. Ginące w mrokach powstanie miejscowości pozostaje zagadką, wiadomo jednak, że w XI wieku był już placówką handlową. Wchodził w skład księstwa halicko-wołyńskiego, a w XIV wieku został zdobyty przez Kazimierza Wielkiego i ofiarowany książętom litewskim Koriatowiczom. Od 1430 roku należał już do Polski i stał się stolicą województwa podolskiego.

Więcej...

Opieka prawna

Reklama